DALŠÍ AKTIVITY

Organizaci Seniorem s radostí jsem založila v roce 2016 v reakci na nedostatečnou péči o osoby ve starobním a invalidním důchodu. Nejčastější příčinou špatného zdravotního stavu ve vyšším věku je pocit odloučení a s tím spjaté úzkosti. Seniorům nabízíme vzdělávací a aktivizační programy, přímou pomoc nebo částečné úvazky, které jim pomáhají najít vlastní realizaci, finanční zázemí a přirozenou socializaci napříč generacemi.

Jóga pro dobrou věc

Po celé republice pořádáme charitativní jógové festivaly Pro dobrou věc, kde nejlepší čeští lektoři a zahraniční hosté cvičí bez nároku na honorář a veškerý výdělek jde právě na konto projektu Seniorem s radostí. Další nás čeká v květnu v Rokycanech, v Praze pak  28.11.2020 .

Lektorská akademie

Od roku 2016 pořádáme s Kateřinou Mrugalovou specializovaná školení pro instruktory jógy a fitness. Kromě Wheel Jógy, kterou jsme přinesly do České Republiky nabízíme i školení Jóga Nidry a relaxačních technik, pokročilé pranayamy, Vinyasa Kramy, jógové filosofie, historie, terapeutický pohled na individuální práci s klienty nebo strečink a mobilitu.