Jógové pobyty

 

 

Pro maximální účinek společného cvičení pořádám pro své klienty pravidelně cesty, na kterých se můžeme skutečně zaměřit na to, co je třeba. Odpočinete si a naberete sílu na to, co Vás čeká v průběhu běžného pracovního dne. Intenzivní pobyt působí mnohonásobně víc proti stresu, úzkostem, syndromu vyhoření. Ozdravuje tělo i mysl. Pobyt je možné sestavit i na míru pro firmu i jednotlice. Zde najdete pobyty, které

už proběhly, v podmenu potom ty, co nás teprve čekají s aktuální obsazeností. Momentálně jsou volná místa

v Mikulově a na Srí Lance.

Od roku 2014 vedu lekce na jógových pobytech v Resortu Svatá Kateřina. Příští rok se budeme setkávat na yoga workshop víkendech a na jógovém maratonu.

Pod CK Capro jsem v roce 2017 odvedla pobyt v golfovém resortu Grund. Pobytu se účastnila soukromá skupina 12 účastníků a zabývali jsme se jinovou jógou, meditací, hatha jógou a partnerskou jógou.

Od roku 2017 organizuji s CK Lenka tuzemské i zahraniční pobyty, které mají velkou oblibu. Společně jsme se podívali do golfového resortu Sand Martin u Mladé Boleslavy, do útulných apartmánů na Řecký Karpathos nebo  několikrát do Erlebachovy boudy ve Špindlerově mlýně. Tento rok nás čeká obsazená Bedřiška též ve Špindlerově mlýně a v říjnu čtyřdenní pobyt v hotelu Galant v Mikulově.

Od roku 2017 organizuji ve spolupráci s Kateřinou Mrugalovou a cestovní kanceláří Villas & Resorts jógové pobyty do exotických destinací. Společně jsme se podívali na Bali a na podzim 2019 nás čeká Srí Lanka. Pobytů se účastní maximálně 16 osob, cvičí se dvakrát denně, součástí pobytu jsou osobní konzultace a výlety.

Na Srí Lanku je stále volné místo.

  • LinkedIn Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon

© 2017 by Jana Najbrtová 

Denpasar