Jana najbrtová

"Buďme sami tou změnou, kterou chceme ve světě vidět"

Moc mě těší, jmenuji se Jana Najbrtová. Jsem zakladatelka organizace Seniorem s radostí a lektorka jógy a mindfulness.  Absolvovala jsem studium na FTVS, vzdělávala jsem se v Indii, Indonézii i Evropě a vytvořila několik programů, které dál předávám instruktorům v oblasti jógy, fitness a firmám. V rámci organizace Seniorem s radostí se zabýváme tím, abychom se nedostali do tzv. čtvrté fáze stáří, tedy stádia závislosti.

 

Nikdy není dost brzy začít pracovat na zdraví svého těla i mysli, protože to jak bude vypadat náš, život je definováno tím, jak žijeme dnes. Proto se kromě pracovní agentury pro seniory, aktivizačních nebo vzdělávacích programů a přímé pomoci zabývám i workshopy pro firmy s názvem "Stárnu, stárneš, stárneme", jejichž obsahem je porozumění toho, co se s námi děje v průběhu života. Jak se vyrovnat se stárnutím svým, svých kolegů a rodiny a jak stárnout s grácií, tak, abychom si období, které tvoří třetinu našeho života, užili a ne ho protrpěli. S agenturou jsme v roce 2019 vyhráli hlavní cenu poroty v mezinárodní soutěži Social Impact Award a byla jsem za ni dvakrát nomonována redakcí časopisu Žena a život na Ženu roku 2018 a 2019. 

 

V rámci nadace organizujeme desítky eventů ročně, největšími jsou známé festivaly s názvem Pro dobrou věc, na nichž je účast v řádu několika tisíc a na nichž probíhají cvičební lekce s hvězdnými instruktory, přehlídky, bazary, aukce a konzerty. Nejbližší se koná 28.11.2020 v pražském Vnitroblocku.

Veřejnost se se mnou může setkat na lekcích jógy na festivalech, workshopech, pobytech, soukromých lekcích a skupinkách. Mou jedinou otevřenou lekcí je Jóga Letná v pátek v 7:00 a pondělní kurz od 6.1.2020.

  • LinkedIn Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon

© 2017 by Jana Najbrtová