Individuální lekce

Jak soukromá lekce vypadá?

 

První lekce je v délce 90 minut. Prvních 30 je věnováno konzultaci a vyplňení dotazníků na jejichž základě vypracuji tréninkový plán vhodný právě pro Vás. Hlavní část lekce, cca hodina, je část diagnostická, kdy přejdeme k prvním cvikům a nastavíme úroveň obtížnosti a směr, kterým se na lekcích vydáme. Už z první lekce si odnesete cviky, které je vhodné dělat, když sedíte v práci, abyste cvičení podpořili a pomohli si při akutní bolesti.

 

Aby měly lekce efekt, doporučuji chodit minimálně jednou týdně, přičemž dostanete každý týden lehký a snadno zvládnutelný cvik, který zlepší účinky lekcí a Váš celkový pocit. 

 

Lekce trvají standardně 60 minut a probíhají podle klienta ve studiích : Yogame na Praze 1, Karma Yoga na Vinohradech, Space 4 you na Karlově Náměstí, Yoga Movement na andělu nebo v Avase v Karlíně.

 

Jako specialistka na jógovou terapii se zabývám především psychickým a fyzickým zdravým svých klientů, kteří za mnou přichází s bolestmi zad a kloubů, častými bolestmi hlavy a problémy se spánkem. Na lekcích se dobreme k příčině a na té poté začínáme pracovat. Setkávám se s mladšími i staršími, manažery a sportovci a na míru upravuji program, který má několik úrovní. První je samotné cvičení, kdy cvičíme pečlivě vybrané, fyziologicky vhodné cviky. Pro maximální účinek se sházíme 1 až 2 krát týdně, přičemž klient zároveň dostane krátkou cvičební sestavu domů. Další úrovní jsou dechové cvičení, které mají přímý vliv na výkonost ať už pracovní, či sportovní. Mají schopnost nás nabudit, či uklidnit, v závislosti na tom, co právě potřebujeme a dovedou nás k tomu, co je ve skutečnosti nejdůležitejší. Zklidnění mysli. Právě kvůli stresu a neustálé aktivitě vzniká spousta nemocí a zdravotních problémů. Konečným cílem našeho úsilí je "sebe-vědomí", schopnost vnímat se v plné míře, soustředit se a vědomě procházet životem. Cílem je stát se strůjcem svého osudu, což se nám podaří jen ve chvíli kdy se skutečně napojíme sami na sebe a plně ovládneme nejen tělo, ale i mysl. K tomu nám pomáhá relaxace, meditace nebo jógový spánek. Využíváme tradiční jógové a vychodní techniky i západní znalosti. Každému v určitou chvíli vyhovuje něco jiného. Mým cílem je dát klientům to, na co jsou připraveni a jsem přesvědčena, že to je cesta k úspěchu. Ráda bych Vás pozvala, abyste se na tuto cestu vydali se mnou.

Budu se na Vás těšit.

Cena lekce od 1000,- Kč

Více na : obchodní podmínky

$
  • LinkedIn Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon

© 2017 by Jana Najbrtová